Nemokama medicininė pagalba ir priežiūra

Visi pacientai, užsiregistravę medicinos centre „Puriena“ ir pasirinkę šeimos gydytojus, gali kreiptis dėl nemokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų, kurios yra kompensuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Jūs galite kreiptis dėl:

01.

Šeimos gydytojo konsultacijos,

kurios ne tik suteiks skubią pagalbą susirgus, nustatys diagnozę, paskirs tyrimus ir gydymą, bet ir išrašys vaistų receptus bei išduos medicininę pažymą ugdymo įstaigai arba nedarbingumo pažymėjimą jūsų darbovietei. Taip pat šeimos gydytojai reguliariai atliks jūsų ir jūsų šeimos narių sveikatos profilaktinę apžiūrą, pakonsultuos įvairiais sveikatos ir sveikatinimo klausimais bei nukreips išsamesnei konsultacijai ar tyrimams pas reikalingus specialistus.

02.

Odontologinės ir burnos priežiūros paslaugų ar skubios pagalbos,

kurią suteiks gydytojas odontologas ar gydytojo odontologo padėjėjas. Jie ne tik įvertins jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, bet ir pašalins skausmo židinį, padarys rentgeno nuotrauką, sudarys gydymo planą bei organizuos patį gydymo procesą. Taip pat mūsų medicinos centre yra atliekama pirminė dantų apžiūra mažyliams, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams ir išduodamos pažymos į ugdymo įstaigas.

03.

Bendruomenės bendrosios praktikos slaugytojo ir akušerio paslaugų,

reikalingų tuomet, kai jums reikia suleisti medikamentus, perrišti žaizdas, pamatuoti kraujo spaudimą ar cukraus kiekį kraujyje, pasiskiepyti ar profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, atliekant įvairius tyrimus (bendrosios praktikos slaugytojas paims jūsų kraujo ar šlapimo mėginius). Akušeris ne tik pakonsultuos jus šeimos planavimo, kontracepcijos klausimais, bet ir stebės jūsų nėštumą ir atliks visus reikalingus vaisiaus tyrimus, paruoš dokumentus bei nukreips jus į gimdymo namus.

04.

Vaikų ir suaugusiųjų privalomojo skiepijimo paslaugų.

Į mūsų medicinos centrą galite kreiptis dėl naujagimių, kūdikių ir vaikų profilaktinių skiepų arba suaugusiųjų skiepijimo nuo pneumokokinės infekcijos bei gripo.

05.

Laikinojo nedarbingumo nustatymo ir pažymėjimo išdavimo susirgus,

galite kreiptis skubios pagalbos į savo šeimos gydytoją, kad šis nustatytų laikinąjį nedarbingumą ir išduotų pažymėjimą jūsų darbdaviui. Taip pat išduodami ir slaugos nedarbingumo pažymėjimai, kai suserga jūsų vaikai, o jums reikia juos slaugyti namuose.

06.

Siuntimo į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą ir dokumentų pildymo,

kai reikia nustatyti darbingumo lygį ir specialiuosius poreikius. Jūsų šeimos gydytojas surinks visą reikalingą informaciją apie jūsų sveikatos būklę, atlikus tyrimus bei diagnostiką, paruoš visus reikalingus dokumentus siuntimui dėl darbingumo lygio ir invalidumo grupės nustatymo.

07.

Slaugos paslaugų namuose,

jei sunkiai sergate ar slaugote namie ligonį ir jums sudėtinga atvykti į gydymo įstaigą, galite kreiptis dėl profesionalios medicininės pagalbos į mūsų bendrosios praktikos slaugytojus ir gydytojus.

08.

Laboratorinių tyrimų atlikimo ir ištyrimo,

kuriuos pagal savo kompetenciją gali atlikti jūsų šeimos gydytojas.

09.

Medicininės reabilitacijos siuntimo,

jei esate po sunkios traumos, operacijos ar lėtinės ligos, galite stiprinti savo sveikatą ir dalyvauti medicininėse sveikatinimo ir reabilitacijos programose.

Visiems esantiems ir planuojantiems tapti mūsų pacientais, mūsų medicinos centre teikiame nemokamas skubiosios medicinos pagalbos paslaugas!

Nelaukite eilės specialisto konsultacijai

Mūsų šeimos gydytojai