Vaikų ir suaugusiųjų ligų diagnozavimas ir gydymas

Medicinos centre „Puriena“ visi mūsų pacientai (drausti privalomuoju sveikatos draudimu) gali profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, jiems bus nemokamai suteikiamos šeimos gydytojo paslaugos.

 

Profilaktinio sveikatos tikrinimo metu, ne tik atliekami visi svarbiausi laboratoriniai tyrimai t.y. ištiriama bendra kraujo ir šlapimo būklė, nustatomas gliukozės kiekis kraujyje. Taip pat tikrinama ir rega, klausa, atliekama burnos ertmės ir limfmazgių apžiūra bei matuojamas kraujo spaudimas. Labai svarbu tikrintis profilaktiškai sveikatą, nes tada šeimos gydytojas ne tik nuodugniai įvertins jūsų tyrimus, bendrą sveikatos būklę, bet ir padės užkirsti kelią galimoms lėtinėms ligoms.

 

Sveikatos priežiūra vykdoma ir patiems mažiausiems pacientams – ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Šeimos gydytojas ne tik padės jums sekti savo vaiko vystymosi raidą, bet ir pakonsultuos įvairiais sveikatinimo ir fizinio aktyvumo klausimais.

 

Naujagimių ir kūdikių priežiūra vykdoma kas mėnesį, apsilankant pas šeimos gydytoją ir fiksuojant ūgio bei svorio pokytį vaiko raidos vystymosi kreivėse. Taip pat, kartu su šeimos gydytoju yra aptariamas būtinų skiepų planas ir jis vykdomas, kartu su jo priežiūra.

 

Jei reikia sveikatos pažymos į darželį, mokyklą ar vasaros stovyklą, šeimos gydytojas jus nukreips pas reikalingus specialistus, kurie profesionaliai įvertins jūsų vaiko sveikatą bei paruoš medicininę sveikatos įvertinimo pažymą ugdymo įstaigai.

 

Mūsų medicinos centre, atliekamas ir sveikatos tikrinimas dėl darbo, nes visi norintys įsidarbinti ar jau dirbantys asmenys privalo reguliariai pasitikrinti sveikatą ir pateikti savo darbdaviui informaciją apie savo sveikatos būklę. Tiems, kurie kreipiasi į mus, yra išduodama asmens medicininė knygelė (Sveikatos pasas F Nr.048/a) arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma darbui (F Nr.047a). Šį sveikatos patikrinimą atlieka šeimos gydytojas, kuris įvertina bendrą kiekvieno darbingo asmens sveikatos būklę. Tikrinantis sveikatą, privaloma kartą per metus atlikti krūtinės ląstos rentgenologinį tyrimą. Dažniausiai per medicininę patikrą yra tikrinamas kraujospūdis, širdies tonai, plaučių būklė, klausos ir regos parametrai, psichikos ir nervų sistemos veikla bei surenkami reikalingi duomenys, susiję su ligomis. Poreikiui esant, šeimos gydytojas gali jums išduoti siuntimą į antrinės medicinos priežiūros įstaigų specialistus išsamesniam tyrimui ar konsultacijai. Atlikus medicininę patikrą dėl darbo, šeimos gydytojas medicinėje pažymoje įrašo galutinę išvadą dėl darbuotojo profesinio tinkamumo ir darbo sąlygų.

 

Patikėkite savo sveikatos priežiūrą mums, o mūsų medicinos profesionalų komanda pasistengs, kad jūs ir jūsų šeimos nariai jaustumėtės puikiai!

Play Video

Nelaukite eilės specialisto konsultacijai

Mūsų šeimos gydytojai