Odontologinės paslaugos

Mūsų medicinos centre yra teikiamos dantų priežiūros ir burnos ertmės odontologinės paslaugos, kurias suteikia kvalifikuoti gydytojai odontologai ir gydytojų odontologų padėjėjai.  Jie užsiima dantų ėduonies ir jo komplikacijų, periodonto audinių ligų, odontogeninės kilmės uždegimų diagnostika ir gydymu. Taip pat yra vykdomos dantų ir dantų šaknų šalinimo procedūros, atliekama profesionali burnos higiena, kai nuvalomos dantų apnašos, nupoliruojami dantys ir individualiai apmokoma kaip laikytis taisyklingos burnos higienos.

Džiaugiamės, jog nuo šiol savo pacientams galime pasiūlyti dantų atstatymo implantais paslaugas.  Nors dantų implantacija yra chirurginė procedūra, tačiau ji atliekama greitai ir neskausmingai, naudojant vietinę nejautrą. Šis inovatyvus būdas, padės jums išsaugoti gražią šypseną ir džiaugtis natūraliai atrodančiais dantimis.

Mes vykdome ir nuolatinių dantų dengimo silantais programą, skirtą 6-14 m. vaikams, kurios tikslas – burnos sveikatos išsaugojimas ir ėduonies intensyvumo mažinimas. Registruojame mūsų medicinos centro pacientų prašymus dėl įrašymo į asmenų, kuriems reikalingas dantų protezavimas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, sąrašą.

Mūsų odontologai atlieka pirminę dantų būklės diagnostiką ir gydymą ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams taip pat rekomenduoja ortodontines priemones, jei reikalinga dantų augimo korekcija ir rengia medicinines pažymas ugdymo įstaigai.

Taip suteikiama ir skubi odontologinė pagalba, esant danties skausmui, pašalinamas skausmo židinys, atliekama diagnostika, paskiriami medikamentai, jei reikia gali būti skiriamas antibiotikų kursas bei numatomas gydymo planas.

Play Video

Paulius Čereška gydytojas odontologas (specializuojasi burnos chirurgijoje). Medicinos centras “Puriena” siūlo kokybiškas ir plataus spektro odontologines paslaugas.